Wszystkie projekty zamieszczone w zakładce „Karty menu” szablonami kart.

W cenie, podanej przy każdej karcie, znajduje się proste opracowanie graficzne, uzupełnienie logotypów i dodanie tekstów menu (nazw dań i cen).

Takie opracowanie powinno grafikowi zająć ok. 8 godzin. W przypadku gdy klient potrzebuje zmienić układ graficzny karty, podmienić zdjęcia, dodać więcej produktów lub radykalnie zmniejszyć objętość karty, doliczane zostają koszty opracowania graficznego ustalane indywidualnie.

Oczywiście wszystko odbywa się w ciągłym porozumieniu z klientem. Po zatwierdzeniu zmian, karta zostaje przekazana do druku.

Druk karty trwa zazwyczaj od 3 do 5 dni roboczych w zależności od typu karty.

Całość realizacji wykonywana jest do 6 dni roboczych. Oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania i stworzenia swojej indywidualnej karty menu. Pomagamy klientom w zorganizowaniu sesji produktowej, lub pośredniczymy w zakupie zdjęć z profesjonalnych bibliotek.

Po konsultacjach z klientem przygotowujemy wstępne projekty graficzne, które ulegają dalszej obróbce do momentu uzyskania akceptacji od klienta. Następnie projekty przekazywane do druku i prac introligatorskich, gdzie karta nabiera swojego ostatecznego kształtu.

Jako, że karty menu wymagają indywidualizacji, zamówienia oraz wszelkie zapytania przyjmujemy pod adresem: biuro@grupaquest.pl


Wszystkie materiały na tej stronie są chronione prawami autorskimi.
Zabrania się kopiowania, wykorzystywania do kart deserów, folderów, katalogów,
reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania,
transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć.
Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem
własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione prawnie. Zdjęcia o numerach 158-209
powstały dzięki współpracy z firmą Kames.